Prezantuesi i motit i shokon të gjithë në tansmetim 'live': Do të vdisni të gjithë, bashkë me fëmijët tuaj

Publikuar tek: bota, më 15:23 07-10-2016

Prezantuesi i motit në kanalin ‘Fox News’, Shep Smith i ka lënë të gjithë ‘gojëhapur’ teksa në transmetim 'live' tha: Do të vdisni të gjithë, bashkë me fëmijët tuaj në zonat që do të godasë uragani në Florida".

Ai theksoi se uragani Matthew ka shkaktuar tashmë qindra të vdekur në Haiti dhe po udhëton në veri të SHBA-së.

Prezantuesi i shokoi të gjithë me mesazhin ekstrem teksa ishte në transmetim “live” dhe mesazhi i tij është pasqyruar thuajse në të gjitha mediat.

“Ai shkon 20 milje në perëndim, dhe ju jeni të vdekur, të gjithë ju, bashkë me fëmijët, sepse nuk mund t’i mbijetoni, kjo nuk është e mundur… Vetëm nëse jeni me shumë fat”­ tha Smith.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026802062988281
array(1) { ["section"]=> string(108) "prezantuesi-i-motit-i-shokon-te-gjithe-ne-tansmetim-live-do-te-vdisni-te-gjithe-bashke-me-femijet-tuaj-55399" }