Prezantuesja e Dua Lipës mbrëmë në Tiranë, vajza e deputetit socialist

Publikuar tek: kulture-art, më 06:31 11-08-2016 Prezantuesja e Dua Lipës mbrëmë në Tiranë, vajza e deputetit socialist Ylli dhe Kristi Ziçishti

Me një stil shumë rinor, e këndshme e plot energji, Dua Lipa u prezantua mbrëmë para shqiptarëve që kishin mbushur sheshin ‘’Nënë Tereza’’ nga gazetarja Krist Ziçishti.

Por, përveç talentit në prezantim dhe bukurisë si një ish-Miss, zbulohet edhe se Kristi është vajza e deputetit socialist të qarkut të Korçës Ylli Petraj (Ziçishti).

“Na vjen keq për ata që janë me pushime në Dhërmi. Na kanë zili ne”, tha mes të tjerash Ziçishti, teksa prezantonte.

Dhe më pas Dua Lipa dominoi skenën…

kristizicishtidualipa.png

Kristi Ziçishti dhe Dua Lipa

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024009943008423
array(1) { ["section"]=> string(75) "prezantuesja-e-dua-lipes-mbreme-ne-tirane-vajza-e-deputetit-socialist-49391" }