Prezantuesja e trishtuar me vendimin e De Biasit pas publikimit të listës (Foto)

Publikuar tek: sport, më 22:06 31-05-2016 Prezantuesja e trishtuar me vendimin e De Biasit pas publikimit të listës (Foto)

Brezantuesja bukuroshe Ilda Bejleri duket se është e pakënaqur nga publikimi i listës së 23 futbollistëve që do të prekin ëndrrën e Kampionatit Eurpoian 2016 në Francë.

Në një postim në Instagram ajo shprehet  e trishtuar për vendimin që la jashtë kombëtares futbollistët Berat Gjimshiti, Milot Rashica, Amir Rrahmani, Herolind Shala.

De Biasi vendosi sot për 23 lojtarët ndërsa 4 futbollistë mbetën jashtë rrugëtimit për në Euro 2016, megjithatë të katërt janë në moshë të re, e kanë të ardhmen përpara dhe vazhdojnë të mbeten pjesë e kombëtares të të gjithë shqiptarëve.

rthrthrthrthrthjh.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028805017471313
array(1) { ["section"]=> string(84) "prezantuesja-e-trishtuar-me-vendimin-e-de-biasit-pas-publikimit-te-listes-foto-42057" }