Prezantuesja rumune e motit i nxjerr në shesh duke kërcyer “live” (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:51 26-09-2016 Prezantuesja rumune e motit i nxjerr në shesh duke kërcyer “live” (Video)

Prezantuesja e motit në një televizion rumun është kthyer në hit në rrjetet sociale pasi sa herë vendos të kërcejë në studio, ekspozon gjoksin, mesa duket, aksidentalisht.

Daniela Crudu rrit herë pas here temperaturat në studio dhe përtej ekranit duke dhuruar pamje të nxehta gjatë transmetimit live. Por kjo nuk është hera e parë për të. Ndiqni videon:

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.088266849517822
array(1) { ["section"]=> string(75) "prezantuesja-rumune-e-motit-i-nxjerr-ne-shesh-duke-kercyer-live-video-54183" }