Prezantuesja seksi merr dhuratë për Shën Valentin një… makinë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:44 14-02-2017 Prezantuesja seksi merr dhuratë për Shën Valentin një… makinë

Po po, sot ka dhe nga ata që kanë marrë shumë më shumë se një trëndafil apo dedikim.

Kemi parë në rrjetet sociale jo vetëm të të famshmëve, dhurata luksi duke nisur nga bizhuteritë e deri tek makinat. E pikërisht një makinë ka marrë për ditën e dashurisë, prezantuesja bukuroshe Elita Rudi. Bashkë me makinën asaj i kanë ardhur edhe një buqetë trëndafilash të kuq. “Të dua Baby Boo” shënon Elita, ndërsa mendohet se ajo sigurisht i referohet reperit Gjiko. Prej kohësh ata përfliten për një romancë, ndonëse publikisht nuk e kanë pranuar kurrë./ revistawho.com

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028987884521484
array(1) { ["section"]=> string(66) "prezantuesja-seksi-merr-dhurate-per-shen-valentin-nje-makine-68730" }