Prezantuesja shqiptare kalon kufijtë, publikon foto duke depiluar trupin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:35 07-02-2017 Prezantuesja shqiptare  kalon kufijtë, publikon foto duke depiluar trupin

Prezantuesja Liberta Spahiu është një ndër moderatoret më të njohura në Kosovë. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale.

Sot ka postuar një foto ndryshe nga herët e tjera, duke depiluar këmbët.

‘Problem i ‘përjetshëm’ i femrave për qimet në trup mund të mos jetë më i tillë e të largohet një herë e përgjithmonë përmes laserit kontinual’, kishte shkruar Liberta teksa ka postuar dhe foton.

 

 df.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025628089904785
array(1) { ["section"]=> string(77) "prezantuesja-shqiptare-kalon-kufijte-publikon-foto-duke-depiluar-trupin-68017" }