Prezantuesja shqiptare ‘lë nam’ në mes të skenës, bie me këmbë përpjetë në pistën e vallëzimit (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:56 13-11-2019 Prezantuesja shqiptare ‘lë nam’ në mes të skenës, bie me këmbë përpjetë në pistën e vallëzimit (VIDEO) Stela Kotri

Prezantuesja Stela Kotri një nga konkurrentet pjesëmarrëse në edicionin e këtij viti në ‘Dance WIth Me Albania’ gjatë spektaklit, është përballur me një incident.

Teksa po bëhej hyrja dhe çifti po prezantohej me publikun,  prezantuesja është rrëzuar por shumë shpejt partneri i saj në vallzim, Valer Kolnikaj, e ka ndihuar.

Vetë Stela, e ka marrë me shumë sportivitet madje ka qënë ajo që ka publikuar videon e momentin epik.

‘Dhe mbremja e djeshme nisi ashtu sic duhet me nje prezantim spektakolar. Valer Kolnikaj pasi me le te bie si zonje,te pakten me ringrite me dinjitet’, shkruan prezantuesja në Instagram bashkangjitur videos.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.29473495483398
array(1) { ["section"]=> string(104) "prezantuesja-shqiptare-le-nam-ne-mes-te-skenes-bie-me-kembe-perpjete-ne-pisten-e-vallezimit-video-185748" }