Prezantuesja shqiptare “transparente” në dasëm (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:05 23-10-2016 Prezantuesja shqiptare “transparente” në dasëm (Foto)

Prezantuesja bukuroshe Liberta Spahiu ka arritur të tërheqë vemëndje të madhe pas publikimit të disa fotografive nga një dasëm ku ajo ishte e ftuar.

Ajo që ka bërë përshtypje të madhe është fustani i zgjedhur nga Liberta, tepër transparent dhe që shfaq lindjat e saj.

Fotot pikante i ka postuar vetë prezantuesja në Instagram, ku komentet e shumta kanë qenë pozitive.

sdqwfgadfgfghnshot_1.jpg

Scrasdqwefgsdf_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0051360130310059
array(1) { ["section"]=> string(55) "prezantuesja-shqiptare-transparente-ne-dasem-foto-57153" }