Prifiti katolik bën premtimin e pazakontë pas përfundimit të pjesës së parë në “Velodrome”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:01 15-06-2016 Prifiti katolik bën premtimin e pazakontë pas përfundimit të pjesës së parë në “Velodrome”

Prifti katolik, Gjergj Meta ka bërë një premtim të pazakontë për të gjithë miqtë e tij në “Facebook”. Pasi ka parë pjesën e parë të ndeshjes Francë-Shqipëri, Meta premton se do të qethë flokët në zero.

“I frymëzuar nga Edi Oga premtoj solemnisht se po fituam do të qethem 0”, shkruan ai.

Shqipëria ka zhvilluar një lojë vërtet fantastike në 45 minutëshin e parë dhe fitorja deri më tani nuk duket e pamundur. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0099539756774902
array(1) { ["section"]=> string(94) "prifiti-katolik-ben-premtimin-e-pazakonte-pas-perfundimit-te-pjeses-se-pare-ne-velodrome-43639" }