Prifti katolik kapet duke thithur kokainë në dhomën e mbushur me simbole naziste (Video)

Publikuar tek: bota, më 22:53 28-02-2016 Prifti katolik kapet duke thithur kokainë në dhomën e mbushur me simbole naziste (Video)

Një video e publikuar online tregon momentin kur një prift katolik nga Britania e Madhe tërheq me hundë kokainë.

Sipas “The Sun” At Stephen Crossan ishte duke festuar me një mikun e tij në ambientet pranë Kishës pasi ishin përzënë nga një festë tjetër. Ai dëgjohet teksa thotë “nuk duhet ta bëj këtë” por më pas merr një kartmonedhë të mbëshjtellë dhe e përdor për të thithur kokainën nga pjata. Ndërsa dhoma ku ata qëndrojnë është e mbushur me objekte naziste.

 

8b470d1956d3869755adcd3f7ce650f5.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031267881393433
array(1) { ["section"]=> string(92) "prifti-katolik-kapet-duke-thithur-kokaine-ne-dhomen-e-mbushur-me-simbole-naziste-video-33772" }