“Prifti” që mban ramazan...

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:59 07-06-2017 “Prifti” që mban ramazan...

“Faleminderit o Zot që na mundësove sot në muajin e madhërishëm të Ramazonit ne Cancistat të mblidhemi të gëzojmë në kujtimet tona”.

Kështu shkruan aktori Xhemil Tagani,që ka luajtur rolin e priftit në filmin “Përrallë nga e kaluara”. Xhemil Tagani është një personazh i njohur dhe i dashur për publikun.

Edhe pse në film ai ka luajtur rolin e “priftit”, aktori është një besimtar i devotshëm i fesë islame, dhe këtë e dëshmon përmes një publikimi.

xheee.png

Xhemil_TaganiPerralle_nga_e_kaluara.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020143985748291
array(1) { ["section"]=> string(28) "prifti-qe-mban-ramazan-81555" }