Princ Herry bën gjestin e mrekullueshëm, në mes të shiut ndalon përballë 97-vjeçares (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 12:56 08-06-2017 Princ Herry bën gjestin e mrekullueshëm, në mes të shiut ndalon përballë 97-vjeçares (VIDEO)

Princ Herry, gjatë një takimi në Australi ka bërë gjestin më të mrekullueshëm duke bërë xhiron e botës.

Teksa binte shi, dhe njerëzit kishin dal në shesh për të takuar Princin, ai është ndalur në rreshtin e parë të turmës, dhe sytë e tij janë fokusuar te vejusha 97 vjeçare, Daphne Dunne. Ai është përkulur pranë saj dhe nuk ka hezituar t’i dhurojë puthje dhe përqafime. Por historia është më e thellë se kaq.

Në vitin 2015, vejusha që humbi burrin gjatë Luftës së Dytë Botërore, mezi priste të takonte Herry-n në Sidney. Atë ditë ai u desh të largohej me urgjencë, dhe nuk pati mundësinë ta takonte. 2 vite më pas ai nuk e kishte harruar Daphne-n dhe kështu shkoi ta takonte me shumë përzemërsi.

Ndiqni videon KËTU:

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Aeroplani i zhdukur me 122 persona, Birmania gjen rrënojat dhe trupat e parë
Kandidon për deputete, e para transgjinore në parlamentin e Britanisë »
Article Logic
Execution time: 0.011527061462402
array(1) { ["section"]=> string(95) "princ-herry-ben-gjestin-e-mrekullueshem-ne-mes-te-shiut-ndalon-perballe-97-vjecares-video-81714" }