Princ Leka dhe Elia Zaharia urojnë ‘Ditën e Verës’ në mënyrën më të ëmbël të mundshme (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:02 14-03-2019 Princ Leka dhe Elia Zaharia urojnë ‘Ditën e Verës’ në mënyrën më të ëmbël të mundshme (FOTO)

Princ Leka dhe aktorja Elia Zaharia janë një ndër çiftet më të bukur të showbiz-it.

Ata po bëjnë rreth tre vite që janë të martuar dhe ndajnë çdo gjë bashkë.

Çifti është edhe shumë aktiv në rrjetet sociale, ku Elia publikon herë pas here foto nga jeta përtej rezidencës së familjes mbretërore.

Edhe dita e verës e ka gjetur çiftin në rrugët e kryeqytetit duke bërë xhiro me biçikleta. Foton e ka publikuar vetë Elia, e cila uron të gjithëve festën.

‘Zyrtarisht pranverë. Gëzojuni sa më shumë natyrës, gjelbërimit, luleve dhe aromës më të këndshme nga të gjitha stinët’, shkruan Elia.

Screenshot_6.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029728889465332
array(1) { ["section"]=> string(95) "princ-leka-dhe-elia-zaharia-urojne-diten-e-veres-ne-menyren-me-te-embel-te-mundshme-foto-156439" }