Princ Leka pritje dinjitoze në Hungari, ekspozitë në nder të mbretëreshës Geraldinë

Publikuar tek: kulture-art, më 12:01 20-10-2017 Princ Leka pritje dinjitoze në Hungari, ekspozitë në nder të mbretëreshës Geraldinë

Muzeu Kombëtar në Budapest ka organizuar mbrëmë një ekspozitë në nder të mbretëreshës Geraldinë ku ka qenë i pranishëm edhe Princ Leka.

Ambasada Shqiptare dhe Muzeu Kombëtar kanë pritur një sërë personalitetesh në kujtim të mbretëreshës së pare të shqiptarëve.

Këtë eveniment e ka bërë të ditur Princ Leka në faqen e tij zyrtare dhe nëpërmjet një statusi falenderon Muzeun Kombëtar të Budapestit dhe Ambasadën Shqiptare në Hungari për pritjen që i kanë bërë.

Princ Leka ka postuar edhe disa fotografi nga ekspozita. 

22528031_10155109540599150_8825697266189889414_n.jpg

22519217_10155109540774150_2946564894201143650_n.jpg

22555134_10155109540869150_6461162588636177257_n.jpg

22554972_10155109540984150_5866548491171130448_n.jpg

22552347_10155109540584150_3529549134399742242_n_1.jpg

22528022_10155109540419150_8624568728776031290_n_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098690986633301
array(1) { ["section"]=> string(88) "princ-leka-pritje-dinjitoze-ne-hungari-ekspozite-ne-nder-te-mbretereshes-geraldine-96570" }