Princ William kujton nënën e tij: Më mungon çdo ditë edhe pse kanë kaluar 20 vite

Publikuar tek: bota, më 07:04 25-08-2016 Princ William kujton nënën e tij: Më mungon çdo ditë edhe pse kanë kaluar 20 vite

Duka i Kembrixhit, ka kujtuar sot nënën e tij, Princeshë Diana, teksa e ngushëllonte një djalë 14-vjeçar i cili së fundmi kishte humbur nënën e tij.

“Koha e bën më të lehtë”, është shprehur William.

Por, kur djaloshi i ka filluar të flasë dhe i ka treguar se sa shumë i mungon nëna e tij, William that ë njëjtën gjë për nënën e tij edhe pse kanë kaluar 20 vite

 “E di si ndihesh. Mua ende më mungon nëna ime çdo ditë edhe pse kanë kaluar 20 vite që nga vdekja e saj”.

Princeshë Diana, vdiq pas një aksidenti me makinë në Paris me 31 gusht të vitit 1997.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sulm terrorist në Universitetin Amerikan në Kabul, humbin jetën 12 persona, plagosen 35 të tjerë
"Ajo është gjallë!" Momentet dramatike kur vogëlushja nxirret nga rrënojat pas 17 orësh e bllokuar me kokë poshtë (Video) »
Article Logic
Execution time: 0.0096509456634521
array(1) { ["section"]=> string(86) "princ-william-kujton-nenen-e-tij-me-mungon-cdo-dite-edhe-pse-kane-kaluar-20-vite-50792" }