Princesha Charlotte është rritur, shikoni se kujt i ngjan (FOTO)

Publikuar tek: bota, më 08:34 30-11-2015 Princesha Charlotte është rritur, shikoni se kujt i ngjan (FOTO)

Vajza që shikoni në foto është princesha Charlotte, vajza e princ William dhe Kate Middletone. Ajo luan në një mënyrë të adhurueshme me arushin, teksa ka mbushur 6 muaj.

Por vajza ka një ngjashmëri të jashtëzakonshme me të atin, me sy të ngjashëm. Këto janë dy fotot e tyre në të njëjtën moshë. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012839078903198
array(1) { ["section"]=> string(67) "princesha-charlotte-eshte-rritur-shikoni-se-kujt-i-ngjan-foto-26580" }