Princesha e Tajlandës viziton për herë të parë Shkodrën (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 10:07 18-04-2018 Princesha e Tajlandës viziton për herë të parë Shkodrën (FOTO)

Princesha e Tajlandës Maha Chakkri Sirinthon viziton për herë të parë Shkodrën.

Newsbomb.al mëson se Princesha ka vizituar më parë studion Marubi dhe më pas ka vazhduar në disa zona të tjera të Shkodrës.

Princesha e Tajlandës së largët vjen në Shqipëri për herë të parë. Së fundmi ajo ka bërë disa vizita në qytete të Shqipërisë, ndërsa sot është ndalur në Shkodër.

Po ashtu mësohet se ajo ka viztuar më herët edhe Kosovën.

1.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Mogherini hyn në zyrën e Ramës, por shikoni çfarë i kërkojnë këta të rinj protestues (FOTOT)
Lëvizte me kokainë në makinë, arrestohet në flagrancë 24-vjeçari (EMRI) »
Article Logic
Execution time: 0.0096299648284912
array(1) { ["section"]=> string(67) "princesha-e-tajlandes-viziton-per-here-te-pare-shkodren-foto-117293" }