Princi George i adhurueshëm, fotot e ditës së parë të kopështit

Publikuar tek: bota, më 09:22 07-01-2016 Princi George i adhurueshëm, fotot e ditës së parë të kopështit

Princi George i adhurueshëm dhe këto janë fotot e ditës së parë të kopështit.  Princi i Anglisë shkon në kopësht për herë të parë dhe gjithë vëmendja e medieve britanike e ndërkombëtare është fokusuar mbi të. Mbi supe princi i vogël mban një çantë bojëqielli. Kryesisht mediet kanë komentuar se nuk ka rëndësi nëse ai është një fëmijë mbretëror, ai thjesht duket: një fëmijë i mrekullueshëm.

princigeorgeok

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Princi i Marokut i lë të gjithë gojëhapur: ‘’Mos ma puthni dorën!’’ (VIDEO)
Kush është shqiptari që vrau gruan greke në sy të fëmijëve »
Article Logic
Execution time: 0.01163387298584
array(1) { ["section"]=> string(68) "princi-george-i-adhurueshem-fotot-e-dites-se-pare-te-kopeshtit-29353" }