Princi George mban dorën e Uilliamit në ditën e parë të shkollës, princeshës i ndodh e papritura

Publikuar tek: bota, më 20:22 07-09-2017 Princi George mban dorën e Uilliamit në ditën e parë të shkollës, princeshës i ndodh e papritura

Princ Xhorxh dukej i veshur tepër elegat në uniformë pasi eci i nervozuar për në shkollë në ditën e tij të parë, duke mbajtur dorën e babait.

Katërvjeçari hyri në Battersea të Thomas, bashkë me Princin William ndërsa nëna e tij, Kate nuk ishte në gjendje të merrte pjesë në ditën e parë të shkollës për shkak të sëmundjes së rëndë.

Princi do të njihet si Xhorxh Kembrixh për shokët e tij të klasës.

Katërvjeçari, i cili mendohet të jetë një nga më të vegjlit në klasën e tij, pritet të ketë një vit të lodhshëm e shumë punë për të bërë këtë vit shkollor.

dsfdsfdsf.jpgfgdfgdfgdf.jpggdfgdfgdfg.jpg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012279033660889
array(1) { ["section"]=> string(101) "princi-george-mban-doren-e-uilliamit-ne-diten-e-pare-te-shkolles-princeshes-i-ndodh-e-papritura-91522" }