Princi Harry fejohet me aktoren e njohur amerikane

Publikuar tek: bota, më 13:03 27-11-2017 Princi Harry fejohet me aktoren e njohur amerikane

Princi Harry dhe aktorja amerikane Meghan Markle janë fejuar.

Pallati Mbretëror tha në një njoftim për shtyp se çifti u fejuan në Londër këtë muaj dhe dasma e tyre do të zhvillohet gjatë pranverës së vitit të ardhshëm në Britani.

Në deklaratë thuhet gjithashtu se  Princi Harry e ka njoftuar Mbretëreshën dhe anëtarët e tjerë të ngushtë të familjes së tij për fejesën dhe se ka kërkuar gjithashtu të marrë bekimin e prindërve të Markle.

Ata do të jetojnë në Cottage Nottingham në Kensington Palace. Princi Harry dhe Markle u takuan në korrik të vitit 2016 pasi u prezantuan përmes miqve. Ai e konfirmoi publikisht marrëdhënien e tyre muaj më vonë në një deklaratë për mediat.

468C7B3300000578-5111813-image-a-42_1511459402512.jpg

 

4692B6C500000578-5111813-Meghan_Markle_has_been_spotted_Christmas_shopping_in_the_capital-a-1_1511505771437.jpg

123.PNG

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 15-vjeçari në timon bën gjëmën, përplaset me pemën, 5 të vdekur, midis tyre 3 adoleshentë
Shokuese! 26-vjeçarja i pret të dashurit organin gjenital me gërshërë krasitjeje »
Article Logic
Execution time: 0.013529062271118
array(1) { ["section"]=> string(57) "princi-harry-fejohet-me-aktoren-e-njohur-amerikane-100923" }