Princi Leka dhe Elia bëhen prindër për herë të parë, zbulohet emri i veçantë i bebit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:44 22-10-2020 Princi Leka dhe Elia bëhen prindër për herë të parë, zbulohet emri i veçantë i bebit Princi Leka me bashkëshorten Elia

Princ Leka dhe bashkëshortja e tij Elia Zaharia janë bërë për herë të parë prindër të një vajze.

Çifti mbretëror ka vendosur që vajzës së tyre t'i lënë emrin si gjyshja e Lekës, Geraldina.

Mësohet se Elia e ka sjellë në jetë vajzën ditën e sotme në maternitetin “Mbretëresha Geraldinë”, dhe gëzojnë shëndet të plotë si Elia edhe vajza.

Gjatë shtatzanisë, Elia ka vendosur të mos shfaqet, duke e mbajtur shtatzaninë të fshehtë për publikun.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Infektohet me Covid-19 moderatori i njohur shqiptar
»
Article Logic
Execution time: 0.012902021408081
array(1) { ["section"]=> string(90) "princi-leka-dhe-elia-behen-prinder-per-here-te-pare-zbulohet-emri-i-vecante-i-bebit-224714" }