Princi William dhe princesha Kate prindër për herë të tretë

Publikuar tek: bota, më 11:03 04-09-2017 Princi William dhe princesha Kate prindër për herë të tretë

Familja mbretërore britanike ka bërë të ditur nëpërmjet një deklarate zyrtare të Kesington Palace se Princi William dhe Princesha Kate do të bëhen prindër për herë të tretë.

Ata janë martuar në prill të vitit  2011 dhe aktualisht janë prindër të dy fëmijëve, djalit George 4 vjeç dhe vajzës Charlotte 2 vjeç. Princi William është një nga pretendentët kryesorë për fronin mbretëror në Britani. 

 

 DEKLARATA

deklarata.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Merkel e ashpër me Turqinë: Nuk ka vend në BE, të ndërpriten bisedimet
Pedofili kapet në flagrancë për herë të dytë, do të abuzonte seksualisht me një 13 vjeçar »
Article Logic
Execution time: 0.0044698715209961
array(1) { ["section"]=> string(65) "princi-william-dhe-princesha-kate-prinder-per-here-te-trete-91096" }