Prindër për herë të dytë, bashkëshortja e Lorik Canës zbulon gjininë e bebes (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:53 18-09-2019 Prindër për herë të dytë, bashkëshortja e Lorik Canës zbulon gjininë e bebes (FOTO)

Ish-kapiteni i Kombëtares, Lorik Cana dhe bashkëshortja e tij Monika do të bëhen prindër për herë të dytë.

Lajmin e gëzueshëm e ndau vetë Monika në rrjetet sociale pak ditë më parë.

Ajo shfaqej në një foto me bark të rrumbullakosur, ndërkohë dje ka zbuluar edhe gjininë e bebes që do vijë në jetë. Monika bën me dije se ajo dhe Loriku do të bëhen së shpejti me një vajzë.

Ky lajm padyshim ka lumturuar pafund çiftin, pasi më herët janë shprehur se nëse fëmija i dytë i tyre do të jetë vajzë, do i vendosin emrin me origjinë ilire, Enkelejda.

Ndërkaq, çifit janë edhe prindër të një djali 4-vjeçar, i cili quhet Bojken.

lorikvi.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024901866912842
array(1) { ["section"]=> string(87) "prinder-per-here-te-dyte-bashkeshortja-e-lorik-canes-zbulon-gjinine-e-bebes-foto-178841" }