Prishën lokalin pa leje, sulmohet IKMT në Ksamil

Publikuar tek: aktualitet, më 14:53 18-07-2019 Prishën lokalin pa leje, sulmohet IKMT në Ksamil Automjeti i IKMT me xhama të thyer

Inspektoriati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit është përplasur me banorët në Ksamil.

Mësohet se inspektorët e i IKMT kanë shkuar për të prishur një lokal, ndërsa janë sulmuar nga pronarët.

Pronarët kanë goditur mjetet të cilat kishin mbërritur për të ekzekutuar urdhërin e prishjes së këtyre objekteve si dhe punonjësit e IKMT-së.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020219087600708
array(1) { ["section"]=> string(54) "prishen-lokalin-pa-leje-sulmohet-ikmt-ne-ksamil-172604" }