Prishen marrëdhëniet mes Bihterit dhe Nihalit në jetën reale, aktorja nuk merr pjesë në dasmën e mikeshës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:46 11-02-2019 Prishen marrëdhëniet mes Bihterit dhe Nihalit në jetën reale, aktorja nuk merr pjesë në dasmën e mikeshës

Pak ditë më parë aktorja e njohur turke Hazal Kaya, celebroi dashurinë e saj me martesë. Ajo organizoi një festë madhështore me shumë të ftuar dhe mes tyre ishin dhe kolegët, me të cilët ajo ka luajtur në disa seriale.

Por ajo që ra në sy ishte mungesa e aktores Beren Saat me të cilën Kaya ka pasur miqësi si dhe kanë punuar së bashku në disa projekte.

Jo vetëm kaq, por edhe në rrjetet sociale Beren nuk ka bërë asnjë urim kundrejt koleges së saj dhe të gjithë po flasin për një prishje të marrëdhënieve mes tyre.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022334098815918
array(1) { ["section"]=> string(111) "prishen-marredheniet-mes-bihterit-dhe-nihalit-ne-jeten-reale-aktorja-nuk-merr-pjese-ne-dasmen-e-mikeshes-152341" }