Prishet autobuzi, shkak rruga e prishur, futbollistët e Flamurtarit në këmbë për stërvitje

Publikuar tek: sport, më 09:06 14-04-2015 Prishet autobuzi, shkak rruga e prishur, futbollistët e Flamurtarit në këmbë për stërvitje Futbollistet e Flamurtarit duke shkuar ne kembe ne stervitje

Ndodh edhe kështu, lojtarët të nisen për stërvitje me autobuzin e tyre, por që përfundojnë duke shkuar në këmbë. 

Ka ndodhur para pak minutash në qytetin e Vlorës, kur futbollistët e Flamurtarit janë detyruar të ecin në këmbë për stërvitje sepse autobuzi i tyre është dëmtuar.

futbollistet 2

Shkak është bërë rruga tejet e pakalueshme dhe me gropa e plazhit të vjetër. Autobuzi, edhe pse është përpjekur të devijojë dhe të shmangë gropat e mëdha nuk ka mundur. Derisa ka rënë në njërën prej tyre dhe është prishur. Futbollistët janë detyruar të zbresin nga autobuzi dhe të nisen në këmbë për stërvitje. Menjëherë pas këtij incidenti, rruga e plazhit të vjetër, është bllokuar. 

futbollistet 3

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Armando Duka: Presim drejtësi për ndeshjen me Serbinë, argument dhe çështja Rusi-Mal i Zi
Serbi Ivan Gbozdenoviç: Ju nuk i njihni shqiptarët, unë nuk i braktis, do qëndroj me Kukësin »
Article Logic
Execution time: 0.012760877609253
array(1) { ["section"]=> string(93) "prishet-autobuzi-shkak-rruga-e-prishur-futbollistet-e-flamurtarit-ne-kembe-per-stervitje-8645" }