Prishja e miqësisë me Dafina Zeqirin, reagon për herë të parë Tayna: Njerëzit që iu bëjnë keq...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:47 27-10-2020 Prishja e miqësisë me Dafina Zeqirin, reagon për herë të parë Tayna: Njerëzit që iu bëjnë keq...

Miqësia mes këngëtareve të njohura Dafina Zeqirit dhe Taynas duket se është prishur përfundimisht.

Fillimisht fansat aluduan për një krisje mes tyre, pasi nuk u pa që të suportonin projektet e njëra tjetrës në rrjetet sociale.

Më pas u fol për "diss-et" që këngëtaret i bënë njëra tjetrës. Kohët e fundit ka ardhur një reagim nga Tayna, e cila ka postuar në rrjetet sociale një shprehje dhe mendohet se i është dedikuar Dafina Zeqirit.

“Njerëzit të cilët ju kanë bërë juve diçka të keqe, gjithmonë do të mendojnë se postimet bëhen për ta”, shkruan Tayna.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « ‘Më ka ardhur në shtëpi kjo pako gjigante,’ Arbana merr dhuratë nga një person anonim: Nëse dërguesi e sheh...
Vjen lajmi i madh për Rita Orën, do të prezantojë në eventin e rëndësishëm MTV EMA 2020 »
Article Logic
Execution time: 0.011776924133301
array(1) { ["section"]=> string(98) "prishja-e-miqesise-me-dafina-zeqirin-reagon-per-here-te-pare-tayna-njerezit-qe-iu-bejne-keq-225379" }