'Prisja shumë nga ai person', Kiara Tito tregon zhgënjimin që pësoi në dashuri

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:41 12-02-2020 'Prisja shumë nga ai person', Kiara Tito tregon zhgënjimin që pësoi në dashuri

Moderatorja e njohur, Kiara Tito është shumë aktive në rrjetet sociale, ku publikon herë pas here foto nga aktivitet artistike dhe jo vetëm.

Së fundmi, ajo ka vendosur t'u përgjigjet pyetjeve të fansave në Instagram, të cilët kanë qenë shumë kuriozë për jetën e saj private.

E pyetur nëse e ka zhgënjyer ndonjë person i zemrës, Kiara ka pranuar se është zhgënjyer pasi ka pasur shumë pritshmëri.

‘Pothuajse gjithmonë. Ndodh kur ke pritshmëri të larta tek një person. Mos kini pritshmëri tek asnjë person përveç vetes tuaj’, ka shkruar bukuroshja.

Kujtojmë që së fundmi është përfolur se moderatorja i ka dhënë fund lidhjes me këngëtarin Butrin Imerin, të cilën asnjëri prej tyre nuk e ka konfirmuar publikisht.

-640-0-5e42ce1203b9a.jpg

-640-0-5d76907501e27.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Alketa Vejsiu te “Porta a Porta”: Erdha si e panjohur, por më trajtuan shumë mirë
Pas urimit të papritur të Stresit, Keisi surprizohet me dhuratën luksoze që merr për ditëlindje: Jam vajza më me fat në botë »
Article Logic
Execution time: 0.012754201889038
array(1) { ["section"]=> string(82) "prisja-shume-nga-ai-person-kiara-tito-tregon-zhgenjimin-qe-pesoi-ne-dashuri-194918" }