Pritja e fëmijës e bën Sarën më të ndjeshme, ja si i shpreh dashurinë Ledionit (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:48 30-09-2016 Pritja e fëmijës e bën Sarën më të ndjeshme, ja si i shpreh dashurinë Ledionit (Foto)

Pritja e fëmijës e ka bërë Sarën më të ndjeshme.

 Bukuroshja e dashuruar së tepërmi ka gjetur një mënyrë për t’i shprehur dashurinë Ledionit duke postuar një foto të tij në në SnapChat. Pranë fotos së moderatorit Sara ka bashkëngjitur një zemrë, kjo për të treguar dashurinë që ka ndaj moderatorit. Ledioni dhe Sara kanë treguar vazhdimisht se janë shumë entuziastë për fëmijën e tyre qe pritet të vijë në jetë. 

Sara-Hocha-Ledion-Lico.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010773897171021
array(1) { ["section"]=> string(88) "pritja-e-femijes-e-ben-saren-me-te-ndjeshme-ja-si-i-shpreh-dashurine-ledionit-foto-54669" }