Pritshmëritë dhe reliteti kur blejmë “online” (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:51 12-03-2015 Pritshmëritë dhe reliteti kur blejmë “online” (Foto)

Shpesh na ndodh që pritshmëritë mos përputhen me realitetin kur bëjmë blerje “online”. Jo rrallë herë, modeli apo dizajni që ka veshur modelja nuk ka lidhje me atë që veshim ne kur vendosim ta blejmë.

Një grua në Kinë ka mbetur e pakënaqur kur fustani që bleu online ishte jashtë pritshmërive të saj.

Fustani i modeluar në faqen kineze “Taobao”, ka një copë transparente para që  tregon mjaftueshëm por nuk tregon gjithçka duke fshehur kështu pjesën intime.

Por siç duket në foto, zonjës e cila e ka blerë online dhe më pas e ka veshur, ky fustan ia tregon të gjitha...

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010166883468628
array(1) { ["section"]=> string(53) "pritshmerite-dhe-reliteti-kur-blejme-online-foto-5691" }