Probleme me ndriçimin në ‘Selman Stërmasi’, ndërpritet ndeshja për disa minuta (VIDEO)

Publikuar tek: sport, më 19:59 27-08-2019 Probleme me ndriçimin në ‘Selman Stërmasi’, ndërpritet ndeshja për disa minuta (VIDEO) Momenti kur njeri nga prozhektoret e ndriçimit fiket

Mbrëmjen e sotme në Stadiumin ‘Selman Stërmasi’ ka nisur ndjeshja e javës së dytë të kategotrisë Superiore, mes Tiranës dhe Teutës së Durrësit.

Mirëpo në minutën e ’22 të ndeshjes një nga prozhektorët kryesor të ndriçimit të fushës është fikur. Delegati i ndeshjes ka vendosur ndërprejen e saj deri në rikthimin e plotë të ndriçimit.

Pak më parë, mesa duket sistemi i ndriçimit është rregulluar dhe skuadrat janë bërë gati të rinisin sërish përballjen në fushën e blertë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.009166955947876
array(1) { ["section"]=> string(88) "probleme-me-ndricimin-ne-selman-stermasi-nderpritet-ndeshja-per-disa-minuta-video-176479" }