Probleme me qarkullimin e gjakut, trajneri i Gjermanisë shtrohet menjëherë në spital

Publikuar tek: sport, më 17:58 31-05-2019 Probleme me qarkullimin e gjakut, trajneri i Gjermanisë shtrohet menjëherë në spital

Trajneri i Gjermanisë, Joachim Low ka pësuar një dëmtim gjatë stërvitjes së Kombëtares.

Ai ka pasur probleme shëndetësore lidhur me qarkullimin e gjakut, ndërsa është mësuar se ka pësuar një çarje të arteries. 

Joachim Low është dërguar menjëherë në spitalin e Freiburgut dhe mësohet se gjendja është nën kontroll.

Trajneri nuk do ta ketë të nevojshme një ndërhyrje kirurgjikale, por do të jetë në stol për dy ndeshjet e ardhshme të Gjermanisë ndaj Bjellorusisë dhe Estonisë, sepse mjekët i kanë rekomanduar të pushojë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070948600769043
array(1) { ["section"]=> string(90) "probleme-me-qarkullimin-e-gjakut-trajneri-i-gjermanise-shtrohet-menjehere-ne-spital-166447" }