Probleme me shëndetin, babai i Rudina Dembacajt përfundon në spital: Ne nuk i tregojmë momentet e vështira në rrjete sociale (DEDIKIMI)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:57 28-05-2020 Probleme me shëndetin, babai i Rudina Dembacajt përfundon në spital: Ne nuk i tregojmë momentet e vështira në rrjete sociale (DEDIKIMI) Rudina Dembacaj

Aktorja e njohur Rudina Dembacaj ka ndarë me ndjekësit një moment të vështirë nga jeta e saj personale.

Përmes një postimi në rrjete sociale ka publikuar pamje ku tregon se babai i saj ndodhet në spital pasi ka probleme shëndetësore. Ajo nuk ka treguar se çfarë problemi ka i ati por thekson se ai po merr përkujdes maksimal nga mjekët.

“Në përgjithësi, ne nuk i tregojmë momentet e vështira në rrjete sociale. Jo për ti fshehur, por për të mos transmetuar trishtim te ata që na ndjekin! Por ja vlen ta bësh publike, kur ke falenderime të sinqerta për të thënë.

Faleminderit mjekë dhe infermierë të QSUT. Faleminderit shëndetësisë së vendit tonë. sinqerisht Rudina Dembacaj. Faleminderit që po kujdeseni kaq shumë për babin tim të shtrenjtë”, shkruan Rudina.

aaaaaaaaaa.jpg

Screenshot_1.jpg

Screenshot_2.jpg

Screenshot_3.jpg

Screenshot_4.jpg

Screenshot_5.jpg

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0096700191497803
array(1) { ["section"]=> string(138) "probleme-me-shendetin-babai-i-rudina-dembacajt-perfundon-ne-spital-ne-nuk-i-tregojme-momentet-e-veshtira-ne-rrjete-sociale-dedikimi-208167" }