Probleme me shëndetin medor, Britney Spears shfaqet në publik, këngëtarja nuk njihet (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 06:19 23-09-2019 Probleme me shëndetin medor, Britney Spears shfaqet në publik, këngëtarja nuk njihet (FOTOT)

Pas problemeve me ish-bashkëshortin dhe babanë e saj, Britney Spears është shfaqur në publik me të dashurin e ri, Sam Asghari.

Këngëtarja dhe modeli 25 vjeçar, kanë marrë pjesë në evenimentin e ndarjes së çmimeve ‘Daytime Beauty Awards’ në Los Angeles të Kalifornisë.

I dashuri i saj ka fituar një çmim për rezultatet në fitnes, ndërsa atë e ka mbështetur dhe këngëtarja 37 vjeçare.

Britney nuk dukej në gjendjen e saj më të mirë. Ylli i muzikës pop kohët e fundit ka patur shumë probleme të shëndetot mendor.

Ajo dukej shumë e lodhur, me peshë të shtuar, si edhe nuk i kishte më linjat trupore, për të cilat është angazhuar shumë në të kaluarën.

Më herët gjatë këtij viti, Spears u shtrua në një qendër të shëndetit mendor, sepse e kishte të vështirë që të përballej me sëmundjen e babait. Mirëpo, më vonë ajo tha se babai e ka detyruar të shtrohej në atë qendër dhe se ia ka dhënë me zor barnat që në të kaluarën ka refuzuar t’i marrë.

Nga na tjetër ish-burri i saj, Kevin Federline, e ka akuzuar babanë e këngëtares se e ka keqtrajtuar fizikisht djalin e madh të tyre dhe në këtë mënyrë e ka marrë 70 për qind të kujdestarisë së dy djemve të çiftit të dikurshëm. Një gjë e tillë e lëndoi edhe më shumë Britneyn.

BritneySpearsSamAsghari-3.jpg

BritneySpearsSamAsghari-2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024930000305176
array(1) { ["section"]=> string(95) "probleme-me-shendetin-medor-britney-spears-shfaqet-ne-publik-kengetarja-nuk-njihet-fotot-179441" }