Probleme me shëndetin, Princi Filip dërgohet në spital

Publikuar tek: bota, më 16:11 20-12-2019 Probleme me shëndetin, Princi Filip dërgohet në spital Princi Filip dhe Mbretëresha Elisabeth II

Princi Filip, bashkëshorti i Mbretëreshës Elizabeth II është dërguar në spital njofton Pallati Buckingham.

Më herët mediat britanike kanë raportuar se 98-vjeçari Duka i Edinburgut nuk do t’i bashkohet festimeve në turin e Mbretëreshës për shkak të problemeve shëndetësore.

Ai sot është zhvendosur nga Norfolk në spitalin King Edëard VII të Londrës për observim dhe trajtim të një problemi të mëparshëm shëndetësor.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0056438446044922
array(1) { ["section"]=> string(60) "probleme-me-shendetin-princi-filip-dergohet-ne-spital-189951" }