Probleme me shëndetin, Spartak Braho shtrohet në spital

Publikuar tek: politike, më 20:55 26-04-2016 Probleme me shëndetin, Spartak Braho shtrohet në spital

Burime nga familja e tij në Durrës bëjnë të ditur për “DITA” se deputeti dhe kryetar i Komisionit të Përhershëm të Kuvendit të Shqipërisë për Sigurinë Kombëtare Spartak Braho ndodhet i shtruar në një spital në Turqi.

Emri dhe vendndodhja mbahen sekret, me sa duket, për arsye sigurie. Më 6 prill Braho u çua me urgjencë në Athinë. Prej këtej u dërgua në Turqi.

Më 17 korrik 2016, Braho, anëtar i kryesisë së LSI-së, mbush 65-vjeç.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025879859924316
array(1) { ["section"]=> string(60) "probleme-me-shendetin-spartak-braho-shtrohet-ne-spital-38773" }