Probleme me Whatsapp-in? Miliona përdorues në panik, edhe në Shqipëri

Publikuar tek: bota, më 10:10 03-11-2017 Probleme me Whatsapp-in? Miliona përdorues në panik, edhe në Shqipëri

Programi Whatsapp ka pasur probleme që në orën 09.00 të mëngjesit në pjesën më të madhe të Europës por dhe në Azi.

Ky defekt ka përfshirë dhe Shqipërinë që prej orës 09.00.

Probleme janë shfaqur dhe në Itali, Belgjikë, Zvicër, Gjermani, Austri etj.

Difekti në programin Android ende nuk është rregulluar.

Screenshot_2.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vogëlushja 7-vjeçare ngre gjithë aeroportin "në këmbë", hipën në avion e vetme pa biletë
Largohet nga puna, ja si hakmerret punonjësi ndaj presidentit Donald Trump »
Article Logic
Execution time: 0.010396003723145
array(1) { ["section"]=> string(73) "probleme-me-whatsapp-in-miliona-perdorues-ne-panik-edhe-ne-shqiperi-98189" }