Probleme për Partizanin, mesfushori i njohur operohet pas pak

Publikuar tek: sport, më 08:50 23-02-2018 Probleme për Partizanin, mesfushori i njohur operohet pas pak

Si të mos mjaftonin mungesat e shumta për shkak të kartonave dhe dënimeve, ekipit të Partizanit i ka dalë dhë një problem tjetër para ndeshjes me Skënderbeun.

Lojtari i t ëkuqve, Bruno Telushi ka patur një problem me meniskun dhe si pasojë do të operohet.

Telushi do të operohet pas pak, ndërsa pas operimit do të mësohet dhe koha ekzakte e rikuperimit. Mesfushori rrezikon të mungojë për në rastin më të mirë nga 4-6 javë, ndërsa në rastin më të keq mund të humbasë sezonin.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023029088973999
array(1) { ["section"]=> string(67) "probleme-per-partizanin-mesfushori-i-njohur-operohet-pas-pak-111172" }