Probleme shëndetësore, bie përtokë protestuesi që vuan nga kanceri në mushkëri

Publikuar tek: aktualitet, më 10:47 02-04-2018 Probleme shëndetësore, bie përtokë protestuesi që vuan nga kanceri në mushkëri Nga vendngjarja

Është ndjerë keq një prej protestuesve para Drejtorisë së Policisë së Tiranës.

Ndërsa ka folur me nota të forta revolte, papritur ai është rrëzuar ndërsa i ka ardhur në ndihmë deputeti i PD Klevis Balliu.

Më herët, protestuesi rrëfeu para kamerave se vuante nga kanceri në mushkëri.

Gjendje e tij, aktualisht duket e stabilizuar. Që prej ditës së djeshme një numër i madh protestuesish kërkon lirimin e 23 të ndaluarve që morën pjesë në tubimin e dhunshëm të Rrugës së Kombit.

 Protesta live

:

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Del për herë të parë SHIFRA: Ja sa është DËMI i shkaktuar nga protestuesit te Rruga e Kombit
PIKANTE nga protesta/ Kuksianët ndalojnë shoferët kryeqytetas në rrugë dhe u kërkojnë 5 euro »
Article Logic
Execution time: 0.012150049209595
array(1) { ["section"]=> string(84) "probleme-shendetesore-bie-pertoke-protestuesi-qe-vuan-nga-kanceri-ne-mushkeri-115384" }