Probleme te Partizani, Çani rikthehet në Itali

Publikuar tek: sport, më 17:55 29-09-2017 Probleme te Partizani, Çani rikthehet në Itali

Edgar Çanin erdhi me shumë bujë tek Partizani, madje u cilësua si lojtari që do bënte të harrohej Kaleb Ekuban.

Por starti i kampionatit nuk ka qenë dhe aq pozitiv për Çanin pasi nuk ka arritur që të shënojë golin e parë si sulmues i Partizanit.

Por shtuar kësaj, Çani ka ndjerë sërish probleme me gjurin dhe për këtë arsye është nisur drejt Italisë për të bërë kontrolle të specializuara. Për këtë asrye ai nuk do të jetë në urdhërat e trajnerit Iuliano për ndeshjen me Lushnjen.

Në 2 ndeshjet e para ku ka zbritur në fushë në kampionat Çani nuk ka mundur të gjejë rrugën e rrjetës. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.041459798812866
array(1) { ["section"]=> string(51) "probleme-te-partizani-cani-rikthehet-ne-itali-94181" }