Prodhim dhe shitje droge, arrestohen dy persona në Berat

Publikuar tek: aktualitet, më 11:05 14-12-2019 Prodhim dhe shitje droge, arrestohen dy persona në Berat Foto ilustruese

Policia e Beratit ka arrestuar dy persona pasi akuzohen për ‘Prodhim dhe shitje të lëndëve narkotike’.

Mësohet se janë vënë në pranga shtetasit me inicialet A.B, 40 vjeç dhe A.O, 29 vjeç, të dy banues në fshatin Çepan të Skraparit

Sakaq, materialet e ndalimit në ngarkim të këtyre shtetasve i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Berat për veprën penale ‘Prodhim dhe shitje e lëndëve narkotike, e kryer në bashkëpunim’.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « GJEST I SHËMTUAR/ Dëmtohen për të dytën herë shtyllat e ndriçimit në Shkodër
Burrë e grua, arrestohen pronarët e ‘VILA PALMËS’, pranga edhe pronarit të ‘BAR BARONS’ që u kthye në kryelajm »
Article Logic
Execution time: 0.011243104934692
array(1) { ["section"]=> string(62) "prodhim-dhe-shitje-droge-arrestohen-dy-persona-ne-berat-189373" }