Producentja e njohur vë re një detaj të rëndësishëm të Majlinda Bregut në protestën e opozitës: Na fëlliqe fareee...

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:03 26-02-2017 Producentja e njohur vë re një detaj të rëndësishëm të Majlinda Bregut në protestën e opozitës: Na fëlliqe fareee...

Produecentja e njohur Zefina Hasani ka vënë re një detaj të rëndësishëm në veshjen e demokrates Majlinda Bregu që dy ditë më parë, me t’u kthyer nga SHBA-të iu bashkua protestës së opozitës.

Dhe është fjala për pallton që mban veshur Majlinda Bregu, e njëjtë me atë që ka veshur në një tubim të 2013-ës.

“Një pallto ( laj, thaj) për cdo tubim të PD- së. Ta mbaj mend që në 2013-ën kete pallto që e paske veshur dhe në protestën 2017. Porosit ndonjë tjeter tek Tefta Seiti o Majlinda Bregu se na fulliqeee fareee. Duhet të kete copa të tjera blu Tefta, me siguri”, shkruan përmes humorit producentja ndërsa ka ardhur menjëherë edhe reagimi i deputetes Bregu.

“Gratë janë më të mirat! Për ty Tefta Seiti që i ke duart flori e mendjen e bukur tash e 20 vjet që njihem”, shkruan Bregu.

 breg.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.016284942626953
array(1) { ["section"]=> string(118) "producentja-e-njohur-ve-re-nje-detaj-te-rendesishem-te-majlinda-bregut-ne-protesten-e-opozites-na-felliqe-fareee-69994" }