Programi më "unik" për Shën Valentin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:18 12-02-2015 Programi më

Jemi në prag Shën Valentini… Nëse ende nuk e keni programuar ate ditë dhe nuk keni bërë ende një plan me të dashurin apo të dashurën  tuaj, newsbomb.al po ju jep programin e "Shën Valentinit" që po bën xhiron e rrjetet sociale.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.14777588844299
array(1) { ["section"]=> string(39) "programi-me-unik-per-shen-valentin-3171" }