Programi për Vitin e Ri, "Klani" mbledh humoristët e famshëm (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:11 08-12-2016 Programi për Vitin e Ri,

Disa prej humoristëve më të njohur shqiptarë i janë bashkuar ekipit të televizionit Klan për programin e ndërrimit të viteve.

Sefulla Myftari, Zef Deda dhe Xhevair Zeneli janë vetëm disa nga emrat e humoristëve të programacionit “Xing Xing 2017”.

“Me krenari ju prezantoj me një pjesë të aktorëve që do realizojnë programin e Vitit të Ri në TV Klan.

I nderuar nga kjo përgjegjësi që iu besua stafit të Xing me Ermalin. Xing Xing 2017”, shrkuan Ermal Mamaqi.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02852988243103
array(1) { ["section"]=> string(68) "programi-per-vitin-e-ri-klani-mbledh-humoristet-e-famshem-foto-62061" }