Projektligji Idrizi-Doda, dështon mbledhja e Këshillit të Legjislacionit

Publikuar tek: politike, më 18:46 23-03-2016 Projektligji Idrizi-Doda, dështon mbledhja e Këshillit të Legjislacionit

Ka dështuar mbledhja e Këshillit të Legjislacionit ku do të diskutohej projektligji për heqjen e dekoratave të ish-zyrtarëve të sistemit komunist në Shqipëri.

Projektligji është një iniciativë e deputetëve të PDIU-s, Shpëtim Idrizi dhe Mesila Doda, megjithatë Këshilli i Legjislacionit nuk është mbledhur ditën e sotme. Mesila Doda u shpreh se ky këshill ka rreth 5 vite që nuk mblidhet dhe një e tillë nuk u zhvillua as sot.

Partia Demokratike nuk mori pjesë në mbledhjen e parashikuar. 

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0092480182647705
array(1) { ["section"]=> string(77) "projektligji-idrizi-doda-deshton-mbledhja-e-keshillit-te-legjislacionit-35836" }