Projektohet lëvizja e bujshme, mesfushori brazilian pret vetëm telefonatën e Guardiolës

Publikuar tek: sport, më 18:07 06-01-2018 Projektohet lëvizja e bujshme, mesfushori brazilian pret vetëm telefonatën e Guardiolës

Manchester City këtë vit është cilësuar si një makinë e pandalshme me vetëm 2 barazaime dhe 20 fitore në Premier League.

Por pavarësisht kësaj përformance, Guardiola kërkon ta përforcojë vazhdimisht skuadrën e tij.

Prej disa kohësh mediat angleze flasin për një interesim të bluve të Manchesterit për brazilianin e Shaktar Donjeck, Fred.

I pyetur për këtë interesim të City-t, Fred është përgjigjur se është shumë i lumtur dhe se pret vetëm një telefonatë nga Guardiola.

Fred do të ishte zëvendësuesi ideal i Frendandinjos të Manchester City që këtë vit në disa ndeshje ka mbajtur dhe shiritin e kapitenit. /©newsbomb.al/

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0093848705291748
array(1) { ["section"]=> string(93) "projektohet-levizja-e-bujshme-mesfushori-brazilian-pret-vetem-telefonaten-e-guardioles-105670" }