Prokurorët ngrenë akuza ndaj nënës që i ra fëmija nga makina (Video)

Publikuar tek: bota, më 17:40 18-01-2019 Prokurorët ngrenë akuza ndaj nënës që i ra fëmija nga makina (Video)

Prokurorët në Shtetet e Bashkuara kanë ngritur akuza ndaj një nëne, fëmija 2-vjeçar i së cilës ra nga pjesa e pasme e makinës në ecje.

40-vjeçarja akuzohet për vënien në rrezik të jetës së fëmijës së saj duke mos arritur të montojë siç duhet karrigen e fëmijës në makinë, diçka që në SHBA konsiderohet si shkelje e rregullave të qarkullimit.

Momenti tronditës u filmua në kamera nga një tjetër makinë që udhëtonte pas saj. Fatmirësisht fëmija nuk pësoi lëndime ndërsa në ndihmë i erdhën menjëherë kalimtarët dhe shoferët e tjerë.


Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012340068817139
array(1) { ["section"]=> string(73) "prokuroret-ngrene-akuza-ndaj-nenes-qe-i-ra-femija-nga-makina-video-149354" }