Prokuroria e Krimeve të rënda braktis gjyqin për çështjen “Doshi”

Publikuar tek: politike, më 12:31 09-01-2018 Prokuroria e Krimeve të rënda braktis gjyqin për çështjen “Doshi”

Prokurorja e çështjes ‘Doshi’ nuk është paraqitur në seancën e ditës së sotme. 

Kjo është hera e dytë që prokurorja e çështjes së Tom Doshit nuk paraqitet në gjyq.

Sakaq, gjyqtarja Liljana Baku ka dërguar kërkesë kreut të Prokurorisë Hadarmatajt për të marrë masa dhe për të dërguar prokuror në gjyq.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013065099716187
array(1) { ["section"]=> string(70) "prokuroria-e-krimeve-te-renda-braktis-gjyqin-per-ceshtjen-doshi-105946" }