Promovoi këngën te Çani, Fabjana rezulton e arrestuar për shfrytëzim prostitucioni në Itali (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:49 03-01-2018 Promovoi këngën te Çani, Fabjana rezulton e arrestuar për shfrytëzim prostitucioni në Itali (Foto)

Fabjana Hoxha, këngëtarja më e re që i është shtuar tregut shqiptar, duket se ka hyrë në industrinë e muzikës pa e kaluar “vettingun”.

Ajo tërhoqi vëmendjen e publikut teksa publikoi këngën te Zonë e Lirë, dhe tha se është kthyer nga Italia, por nuk zbuloi arsyet.

Fabjana rezulton se është arrestuar në Itali për një sërë veprash penale, ndër to edhe shfrytëzim prostitucioni. Ajo qëndronte në Itali pa dokumente madje akuzohet edhe për plagosjen me thikë të një bashkëkombase që shfrytëzohej për prostitucion.

sdfw3g3w4g43g34gdf.jpg

Sipas policisë italiane Fabjana bashkëpunonte me shqiptarin Florjan Prini.

Vajza nga Durrësi duket se ka vendosur të nisë një jetë të re si këngëtare në Shqipëri, por e shkuara po e përndjek nga pas.

egtr35rh345h45hh.jpg

rg4eth45hj4rtgf.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kanë mbetur edhe 3 ditë, fëmijët shqiptar po të presin ty "Babagjyshi Sekret"
Pas Ritës, një tjetër këngëtare shqiptare bën namin në botë »
Article Logic
Execution time: 0.0085930824279785
array(1) { ["section"]=> string(102) "promovoi-kengen-te-cani-fabjana-rezulton-e-arrestuar-per-shfrytezim-prostitucioni-ne-itali-foto-105307" }