Pronari nuk i dha rrogën, nuk ta besoni çfarë ka bërë i riu

Publikuar tek: bota, më 18:12 26-01-2019 Pronari nuk i dha rrogën, nuk ta besoni çfarë ka bërë i riu

Një ngjarje jo e zakontë ka ndodhur në Angli, mes një të riu dhe pronarit të tij.

Ky i fundit nuk i ka dhënë rrogën prej 600 paund. Ndërkohë i riu nga Liverpul ka shkatërruar krejtësisht recepsionin e hotelit, në ndërtim e sipër, me eskavator.

Edhe pse kolegët janë përpjekur ta ndalin, nuk ia kanë dalë. I riu ka vazhduar me prishjen e gjithçkaje.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013334989547729
array(1) { ["section"]=> string(65) "pronari-nuk-i-dha-rrogen-nuk-ta-besoni-cfare-ka-bere-i-riu-150434" }